Bielizna plus size – wskazówki zakupowe

Czy to, że nosisz bieliznę plus size oznacza, że musisz zrezygnować z seksownej bielizny? Oczywiście, że nie! Czy to oznacza, że nie możesz się czuć atrakcyjną i pewną siebie w sypialni? Absolutnie nie. Oznacza to po prostu, że musisz znaleźć odpowiedni sklep z bielizną, fajną markę i odpowiednie style bielizny pasujące do Twojej kobiecej sylwetki.

Jak kupować bieliznę plus size?

Duże jest piękne! Badania wykazały, że mężczyźni uważają, że pewność siebie jest jedną z najseksowniejszych cech u kobiety. Poczucie pewności siebie we własnej skórze sprawi, że będziesz gwiazdą w środku i na zewnątrz – całkowicie i w pełni. Zanim zaczniesz kupować bieliznę na brarevolution.com – czas skupić się na pozytywach przez sekundę: co lubisz w sobie? Może spory biust, płaski brzuch albo ponętne biodra? Skoncentrowanie się na najlepszych fragmentach ciała naprawdę pomoże udoskonalić wyszukiwanie bielizny.

Na co uważać przy zakupie bielizny?

Oczywiście rozsądnie jest być trochę samokrytycznym. Pomyśl o tych obszarach, które chcesz ukryć. Dla niektórych kobiet jest to np. brzuszek po porodzie. Musisz znać swoje wady i zalety, jeśli chcesz czuć się seksownie. Nigdy też nie staraj się wcisnąć w mniejszy rozmiar – to, że że możesz zapiąć zamek błyskawiczny wcale nie oznacza, że to będzie dobrze wyglądać lub będzie wygodne w noszeniu. Bądź uczciwa wobec siebie i znajdź odpowiedni rozmiar dla siebie. Do wyboru jest wiele seksownych krojów bielizny w każdym rozmiarze! Spowoduje to mniej wybrzuszeń, a także znacznie gładsze i bardziej seksowne wykończenie.

Be the first to comment on "Bielizna plus size – wskazówki zakupowe"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*