Czy warto zatrudnić wodzireja? – jak zaplanować wesele

0
4146

Dzień ślubu, to najbardziej wymarzony dzień w życiu każdej młodej pary. Przygotowania trwają tak długo, aby wszystko zostało zapięte na ostatni guzik. Każda panna młoda marzy o tym, aby ten dzień był szczególny i został zapamiętany do końca życia.

Zwykle planowanie rozpoczyna się od zamówienia sali, dobrania odpowiedniego wystroju, a także oprawy muzycznej. Ten wyjątkowy czas sprowadza nas do wielkiego zamieszania. Strach przed popełnieniem jakiegokolwiek błędu wzmaga się, gdy dzień ślubu zbliża się wielkimi krokami. Jak zdobyć gwarancję, że wszystko pójdzie jak po maśle, a goście będą się świetnie bawić?
Od jakiegoś czasu na polskim rynku ślubnym można wykupić usługę, jaką są wodzireje. Kim są i czym się zajmują?

Wodzirej na wesele ma za zadanie zabawianie gości. Prowadzenie wszelakich konkursów oraz dbanie o komfort Państwa Młodych. Wodzireje zachęcają gości do zabawy, wznoszą toasty, niekiedy organizują przebieranki, liczne konkursy, a także dbają o dobrą muzykę.

Wodzirej jest prowadzącym imprezę. Dba o to, aby wszystko toczyło się według ustalonego schematu, a goście czuli się swobodnie i przede wszystkim dobrze się bawili. To on jest zwykle pierwszą osobą, która wita gości na sali, zachęca do wznoszenia toastów, prowadzi oczepiny. Wodzirej jest odpowiedzialny za przebieg imprezy, zachęca gości do wyjścia na parkiet, a także uczestnictwa we wszystkich zabawach weselnych. Potrafi wyciągnąć nawet tych najbardziej opornych.

Jaki powinien być idealny wodzirej? Podstawową cechą, jaką powinien posiadać, jest energia, to nią musi zarazić wszystkich zebranych gości bez wyjątku. Musi świetnie czuć się w towarzystwie ludzi, a także nie obawiać się wystąpień publicznych. Musi być dobrze zorganizowany, a jednocześnie spontaniczny i gotowy na nieprzewidziane sytuacje, które zwykle przytrafiają się na tego typu imprezach.

Zatrudnienie wodzireja nie jest gwarancją świetnej zabawy, aczkolwiek zwiększa jej prawdopodobieństwo. Profesjonalni wodzireje nie pozwolą sobie na nieudane przyjęcie. Każdy z nich ma nie jednego asa w rękawie, co zwykle pozwala na świetną zabawę i ogrom pięknych wspomnień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here