Jak pielęgnować skórę dłoni?

0
1035
Jak pielęgnować skórę dłoni

Chociaż z pewnością możemy docenić zrogowacenia powstałe w wyniku ciężkiej pracy, nie ma usprawiedliwienia dla okazywania pękniętej, suchej lub spierzchniętej dłoni przy pierwszym spotkaniu. Więc bez względu na to, czy rąbiesz drewno, czy jesteś przedstawicielem ubezpieczeń na życie, powinieneś dbać o zdrowy wygląd swojej skóry na dłoniach. Sprawdź kosmetyki Bielenda do pielęgnacji skóry dłoni.

Twoje ręce również zasługują na rutynową pielęgnację skóry

Jedynym obszarem ciała, który jest często pomijany w pielęgnacji skóry, są dłonie, a eksperci twierdzą, że one również zasługują na rutynową pielęgnację tak jak skóra twarzy. Dłonie rzadko otrzymują odpowiednią ilość pielęgnacji i właśnie dlatego często w miarę starzenia się wyglądają na znacznie starsze niż inne obszary ciała. Do tego wszystkiego dłonie są bardzo wrażliwe, ponieważ ich skóra jest cienka. Dłonie są również bardziej suche niż twarz, ponieważ mają mniej gruczołów łojowych, które wytwarzają sebum — oleistą substancję, która pomaga chronić skórę, utrzymując ją nawilżoną i wodoodporną. Stosuj więc kremy Bielenda nawilżające i natłuszczające skórę dłoni. Ponadto dłonie nie są chronione makijażem ani ubraniem.

Codziennie stosuj krem ​​przeciwsłoneczny Bieledna o szerokim spektrum SPF

Codzienne stosowanie kremu przeciwsłonecznego ma kluczowe znaczenie dla ochrony i zachowania młodości rąk. Oznacza to, że taka pielęgnacja powinna trwać przez cały rok, bez względu na to, czy jest to słoneczny letni dzień, czy jesteś w środku pełnej śnieżnej zamieci.

Nakładaj krem do rąk na dzień i na noc

Oprócz codziennego stosowania kremu przeciwsłonecznego należy również stosować codziennie krem ​​nawilżający. Nakładaj codziennie rano jeden krem na dzień nawilżająco-ochronny do dłoni od marki Bielenda kosmetyki. Oprócz kremu na dzień na dłonie należy stosować również krem ​​na noc. Na noc powinnaś stosować jeszcze cięższy krem ​​ze składnikami takimi jak kwas hialuronowy, emblica (naturalny rozjaśniacz skóry wspomagający korektę plam starczych) oraz kojące ekstrakty lub olejki eteryczne, które są zawarte w kremach Bielenda do rąk do stosowania na noc.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here