Gdzie kupić ekologiczne kosmetyki?

0
604
Gdzie kupić ekologiczne kosmetyki

Wiele wskazuje na to, że popularność, jaką obecnie cieszą się ekologiczne kosmetyki, to nie tylko chwilowa moda. To nowy trend, który pozostanie z nami na dłużej. Inspiracja ruchem zero waste i zwrotem ku prostym, sprawdzonym recepturom sprawia, że coraz chętniej sięgamy po produkty bazujące na naturalnych składnikach wysokiej jakości.

Wiele wskazuje na to, że popularność, jaką obecnie cieszą się ekologiczne kosmetyki, to nie tylko chwilowa moda. To nowy trend, który pozostanie z nami na dłużej. Inspiracja ruchem zero waste i zwrotem ku prostym, sprawdzonym recepturom sprawia, że coraz chętniej sięgamy po produkty bazujące na naturalnych składnikach wysokiej jakości. 

Marka Balneokosmetyki odpowiada na to zapotrzebowanie, oferując bogatą selekcję znakomitych receptur do pielęgnacji skóry twarzy, ciała oraz włosów. Zastanawiasz się gdzie można zaopatrzyć się polskie kosmetyki naturalne? Śpieszymy z odpowiedzią.

Internetowy sklep z kosmetykami naturalnymi

Balneokosmetyki można kupić przede wszystkim w firmowym sklepie online. Dostępność kosmetyków naturalnych zwiększa się z każdym rokiem. Obecnie można nabyć je coraz częściej nie tylko w specjalistycznych sklepach, ale także w licznych drogeriach. Jest to bardzo pozytywne zjawisko, które m.in. pomaga szerzyć wiedzę o naturalnej pielęgnacji ciała, pozbawionej zbędnych składników, które są potencjalnie niebezpieczne dla organizmu.

Nasz sklep z kosmetykami naturalnymi proponuje bogatą selekcję produktów opartych na bazie znakomitej jakości składników, takich jak wysoko zmineralizowana lecznicza woda siarczkowa, której skuteczne działanie potwierdzone zostało licznymi badaniami.

  • Woda siarczkowa (określana mianem “wody życia”) stanowi bazę dla większości dostępnych w ofercie kosmetyków do pielęgnacji cery, włosów i całego ciała. 
  • Balneokosmetyki to produkty cruelty free, oparte na wegańskich składnikach, naturalnego pochodzenia, opracowane w taki sposób, aby wpisywały się w potrzeby wszystkich typów cery – od trądzikowej, poprzez suchą i wrażliwą, a na dojrzałej kończąc. 
  • W składzie naszych produktów nie znajdziesz parabenów, SLS-ów, silikonów, ftalanów, składników ropopochodnych czy sztucznych barwników. 

Stacjonarne sklepy w których znajdziesz nasze kosmetyki naturalne

Mimo iż zakupy internetowe stanowią obecnie jedną z najwygodniejszych opcji, wiemy, że nadal równie istotne jest aby polskie kosmetyki naturalne były także dystrybuowane stacjonarnie. Balneokosmetyki można nabyć w punktach rozsianych po całej Polsce. Dzięki temu dostęp do Twoich ulubionych produktów nigdy nie będzie utrudniony. Gdzie znajdziesz Balneokosmetyki?

ZIKO DERMO

Balneokosmetyki dostępne są w wybranych punktach doradztwa w zakresie pielęgnacji urody sieci ZIKO DERMO. Działają one w wielu miastach i stanowią odnogę działalności sieci aptek ZIKO. W ofercie dostępne są różnorodne marki apteczne, ale także nasze ekologiczne kosmetyki. Wykwalifikowane dermokonsultantki obecne w każdym z punktów mogą pomóc w wyborze preparatu, który najlepiej wpisze się w indywidualne potrzeby.

Drogerie NATURA

Sieć drogerii Natura nie jest z pewnością obca żadnej fance naturalnej pielęgnacji ciała. Nasza współpraca z siecią zaowocowała tym, że Balneokosmetyki dystrybuowane są w sprzedaży we wszystkich sklepach sieci Natura.

Sieć MALINOWE HOTELE MEDICAL SPA

Balneokosmetyki dostępne są także w naszych ośrodkach należących do sieci Malinowe Hotele. Są to profesjonalne i jedne z najlepszych w Polsce ośrodków SPA, które oferują specjalistyczną opiekę lekarską, a także bogatą ofertę leczniczą i profilaktykę zdrowotną. Co więcej, stali goście naszych ośrodków w Solcu i Świeradowie mogą liczyć na program lojalnościowy oferowany przez nasz sklep z kosmetykami naturalnymi. 

Najlepsze ekologiczne kosmetyki w zasięgu ręki

Ponadto, Balneokosmetyki znajdziesz także w innych, wybranych punktach dystrybucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Współpracujemy nie tylko z sieciami, ale również z mniejszymi przedsiębiorstwami. wśród których znajdują się apteki, sklepy medyczne, zielarskie, kosmetyczne, a także uzdrowiska oraz salony kosmetyczne i fryzjerskie. 

Chcesz zaopatrzyć się w ulubione produkty Balneokosmetyki? Sprawdź czy są dystrybuowane przez znajdujące się w Twojej okolicy salony oraz sklepy. Kosmetyki naturalne zyskują coraz większą popularność m.in. dzięki zwiększającej się ich dostępności. Cieszymy się, że również i nasza marka może przyczynić się do szerzenia wiedzy odnośnie świadomej pielęgnacji ciała, dzieląc się naszymi najlepszymi recepturami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here