Szczotki do WC

0
1154

Czy naprawdę banalne, nudne, oczywiste i – nierzadko – dość wstydliwe przedmioty użytku domowego mogą mieć designerską wymowę? A dokładniej – czy banalne, nudne, oczywiste, dość kłopotliwe i do bólu prozaiczne szczotki do wc potrafią przyjąć naprawdę zaskakującą formę? Z nami wszystko jest możliwe!

Z zewnątrz – urocza wisienka. A dokładniej – wisienka nie byle jaka, bo wyprodukowana z najlepszej jakości materiałów, oblana czerwonym lakierem, wyposażona w zielony ogonek i udekorowana logo QUALY Design. Cóż, jak przystało na QUALY – czyli na cenioną na całym świecie markę z Tajlandii – wisienka nie może być (po prostu!) wisienką. Okazuje się bowiem, że ten nietuzinkowy, ocierający się o soczystą konwencję popartu i bardzo zabawny gadżet to tak naprawdę szczotka do wc – w pełni funkcjonalna, rzecz jasna!

Ale to nie wszytko! Szczotki do toalety przyjąć mogą dowolną formę – czasami bardziej zaskakującą, innym razem niezwykle elegancką i modny, powściągliwy sposób stonowaną. W asortymencie sklepu znaleźć też można szczotki kubistyczne czy modernistyczne – idealne do łazienki urządzonej w minimalistycznym, oszczędnym i klinicznym stylu.

Niezależnie od konwencji i designerskiego zamysłu – każda szczotka wc dostępna na naszych sklepowych półkach to oryginalny koncept, który skutecznie zwalcza codzienny banał i szkodliwą nudę. Proponowane szczotki toaletowe to także śmiały, artystyczny zamach na oczywistość – celowe działanie przełamujące konwencje i odkrywające nowy wymiar pozornie znanych i nijakich gadżetów.

Dbając o designerski polot i skupiając się na najmniejszych nawet detalach wystroju wnętrza – przedstawiamy i polecamy nietuzinkowe szczotki do toalety. Gwarantujemy też, że wszystkie produkty zamieszczone w naszej ofercie to w pełni oryginalne i pochodzące od najlepszych firm designerskich akcesoria – cechujące się nie tylko nietuzinkowym kształtem czy zaskakującą formą, ale i najwyższą jakością wykonania spełniającą wszystkie normy funkcjonalności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here