Z jakich materiałów są zrobione maski antysmogowe Broyx?

0
470
Z jakich materiałów są zrobione maski antysmogowe Broyx

Maski antysmogowe muszą być wykonane z odpowiednich materiałów, by skutecznie wyłapywać wszelkie zanieczyszczenia z powietrza, a jednocześnie zapewniać komfort noszenia. Z tego powodu do ich produkcji wykorzystuje się konkretne typy tkanin. Z czego są stworzone maski antysmogowe od Broyx?

Maski antysmogowe muszą być wykonane z odpowiednich materiałów, by skutecznie wyłapywać wszelkie zanieczyszczenia z powietrza, a jednocześnie zapewniać komfort noszenia. Z tego powodu do ich produkcji wykorzystuje się konkretne typy tkanin. Z czego są stworzone maski antysmogowe od Broyx?

Wysokiej jakości materiały w maskach Broyx

Każda maska Broyx jest tworzona z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, które zapewniają komfort noszenia, a jednocześnie pozwalają na swobodne odprowadzanie pary wodnej i wyłapywanie wszelkich zanieczyszczeń. Do stworzenia takich produktów wykorzystano następujące tkaniny:

  • ażurowa włóknina poliestrowa,
  • neopren.

Wspomniane typy materiałów pozwalają na zachowanie dobrej przepuszczalności powietrza, odprowadzając parę wodną i pot na zewnątrz. Dzięki temu sprawdzają się one zarówno w trakcie aktywności fizycznej, jak i ciepłych dni.

Każdy model został wykonany w nieco inny sposób, dlatego przed wyborem odpowiedniego z nich warto zorientować się we właściwościach zastosowanych materiałów.

Latem zdecydowanie najlepszym wyborem jest ażurowa włóknina poliestrowa. Zimą natomiast znacznie lepiej sprawdzi się neopren. Z tego powodu podczas wybierania konkretnej maski antysmogowej Broyx warto zwrócić uwagę na własne potrzeby.

Maski antysmogowe Broyx są tworzone w taki sposób, by zapewniać prawidłowe dopasowanie do twarzy i komfort użytkowania niezależnie od okoliczności. Mają one wymienne filtry, dlatego można z powodzeniem stosować tę samą maskę przez długi czas, zmieniając jedynie element odpowiadający za filtrowanie cząsteczek. Dzięki temu nasze maski są produktami wielorazowymi i niezwykle funkcjonalnymi – tłumaczy specjalista ze sklepy Broyx oferującego różnego rodzaju maski antysmogowe oraz filtry.

Filtry i inne elementy w maskach antysmogowych Broyx

Każda maska antysmogowa Broyx zawiera specjalny filtr, który pozwala na wyłapywanie zanieczyszczeń z powietrza. Ten element składa się z kilku warstw, w tym węgla aktywnego. Z zewnątrz jest wykonany w taki sposób, by zapewniać komfort noszenia. To najważniejsza część całej maski antysmogowej Broyx, bez której produkt byłby zupełnie nieskuteczny.

Aluminiowy nosek

W maskach antysmogowych stosuje się również inne rozwiązania pozwalające na zwiększenie funkcjonalności. Mowa tu m.in. o usztywnianym, aluminiowym nosku. Ten element umożliwia idealne dopasowanie do kształtu nosa, dzięki czemu zanieczyszczenia nie dostają się do wnętrza maski z zewnątrz, a para wodna nie wydostaje się poza jej górną krawędzią. W maskach antysmogowych Broyx stosuje się więc również dodatkowe materiały, których zadaniem jest zapewnienie szczelności i komfortu użytkowania.

Elementy odblaskowe

Maski antysmogowe Broyx zostały wyposażone również w elementy odblaskowe. To ciekawy dodatek, który pozwala na zwiększenie widoczności użytkownika podczas korzystania z produktu po zmroku. Znajdują się one z tyłu i po bokach, w zależności od budowy danej maski. Dzięki nim wyrób wygląda bardzo designersko, a jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Maski antysmogowe Broyx dla każdego

W maskach antysmogowych Broyx zastosowano rozwiązania, które pozwalają na zapewnienie wygody nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Użyte materiały są niezwykle lekkie, dlatego nie powodują dyskomfortu podczas noszenia przez wiele godzin. W skład maski wchodzi także rzep oraz zaworu, które odpowiadają za możliwość wdychania i wydychania powietrza.

Zastosowane materiały pozwalają na skuteczne wyłapywanie wszelkich zanieczyszczeń, takich jak pyły PM 10, PM 2.5, PM 0.3, smog, aerozole, benzopiren czy alergeny. Dzięki temu jest to idealny wybór również dla osób, które borykają się z uczuleniami. Podczas produkcji masek zadbano o każdy detal, dlatego są to wyroby niezwykle skuteczne, a zarazem wygodne w użytkowaniu. Odpowiednio pielęgnowane pozwalają na swobodne korzystanie przez długie miesiące. Konieczne jest jednak regularne wymienianie filtra, by zachować skuteczność maski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here